Reklama w autobusach i na autobusach

Reklama w autobusie 

Chciałbyś się zareklamować, ale nie możesz znaleźć najlepszego miejsca? Billboard to za dużo, ale nie chcesz też wydawać pieniędzy na tonę ulotek, które i tak większość wyrzuci do kosza? Spróbuj reklam w autobusie! Ludzie jadący komunikacją miejską co głównie robią? Obserwują otocznie i mają na to sporo czasu bo szacuję się że od 20 do 30 minut, więc nie musisz się martwić że twoja reklama do nikogo nie trafi, bo dzięki nam trafi do setek a nawet tysięcy ludzi w autobusach, jak i po za nim, w takich miastach jak: Bydgoszcz, Toruń, Grudziądz, Inowrocław, Płock, Kielce, Szczecin oraz Olsztyn. Oferujemy takie usługi jak kieszenie mocowane za pocą dwóch zawieszek oraz wykorzystanie ogólnej przestrzeni wewnątrz autobusu, dzięki czemu będziesz mieć pewność że każdy jadący tym pojazdem, zauważy twoją reklamę.

Z nami będziesz miał również możliwość doboru ilości nośników oraz codziennej wymiany reklam, co pozwoli Ci na swobodny dobór strategii w stosunku do produktu, który oferujesz. W przypadku drugiego rodzaju reklamy, jest dodatkowa możliwość umieszczenia reklamy, w taki sposób aby była widoczna nie tylko dla pasażerów, ale też ludzi z zewnątrz pojazdu jak: oczekujący na inny autobus, przypadkowych przechodniów, kierowców w korkach, możliwości jest cała masa, tak jak i potencjalnych odbiorców twojego przekazu. Więc po co marnować papier i pieniądze na ulotki skoro już teraz możesz możesz się z nami skontaktować na https://autobox.com.pl/ i sprawić, że ludziom ciężko będzie o tobie zapomnieć?

Reklama na autobusy

Myślisz nad reklamą, ale nie chcesz się ograniczać do jednego czy dwóch miejsc? Tak jak my uważasz że billboardy przeszły do lamusa i w obecnym świecie nikt nie zwraca na nie uwagi? W takim razie reklamy na autobusach to dokładnie to czego szukasz! Tysiące ludzi w każdym mieście przemieszcza się komunikacją miejską, każdy ma swój cel do którego dąży oraz miejsce do którego musi dotrzeć. Nie mają czasu na zatrzymanie się i wpatrywanie w przypadkowy billboard. Twoja reklama już dzisiaj może znaleźć się na jednym z autobusów w takich miastach jak: Toruń, Kielce, Grudziądz, Bydgoszcz, Inowrocław, Płock, Szczecin a nawet  Olsztyn.

Jakie są plusy takiej reklamy?

Umieszczając chociażby jedną taką reklamę na autobusie, który przejedzie przez pół miasta i przewiezie setki czy tysiące osób, masz pewność że większość ludzi zwróci na nią uwagę, ale nie tylko sami pasażerowie. Osoby na przystankach, przypadkowi przechodnie, kierowcy na skrzyżowaniach, możliwości jest proporcjonalnie wiele w stosunku do Twoich potencjalnych klientów. Każdy z nich zobaczy Twoją reklamę. Dajemy Ci również możliwość sterowania siłą twojej kampanii reklamowej. W jaki sposób? Otóż z nami możesz dobrać odpowiednią ilość autobusów w miarę do twoich potrzeb, ale to jeszcze nie wszystko. Jednostkowy koszt takiej reklamy jest nieporównywalnie niższy w stosunku do liczby ludzi, do których trafi Twój przekaz a w porównaniu z innymi typami promocji. Wejdź na https://autobox.com.pl/ i zacznij z nami współpracę już dziś!